Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat olarak müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Firmamız ev taşıma sırasında yaşanan stresi en aza indirme amacı ile ev taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetini en kaliteli şekilde sunma amacıyla kurulmuştur. Şehir içi ve şehirlerarası ev eşyalarınızı profesyonelce demontaj / montaj, ambalajlama, gümrükleme, depolama hizmetlerini uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Modern araçlar liftli sistemleri ile eşya taşımacılığında büyük öneme sahiptir.  Firmamızda da modern sistemlere sahip araçlarla kısa sürede eşyaları taşımak, montajlarını yapmaya özen göstererek, kusursuz şekilde taşımacılık hizmetleri uygun fiyatlara sunmaktayız. Uygun fiyata nakliyecilik hizmetleri eşyaların güven içinde istenilen adrese teslim edilmesini sağlamaktayız.

Şile Evden Eve Nakliyat ile % 100 memnuniyet

Şile evden eve nakliyat olarak %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve güven duygusunu daha güçlü hale getirmeyi düşünerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Teslim edilecek yere götürülen eşyaların müşterilerimiz için en uygun tarihte yeni adresine teslimine özen göstermekteyiz. Eşyalarınızı hasarsız olarak teslimine dikkat etmekteyiz.
•    Firmamızda ambalajlama, paketleme işlemleri dikkatli olarak yerine getirilir.
•    Taşınacak eşyaların doğru şekilde ambalajlanması yapılır.
•    Hazırlanan eşyalar karton kolilere doğru şekilde yerleştirilir
•    Mobilya ve beyaz eşyalar dikkatlice sarılarak, araca yüklenir.
•    Eşyaların taşınma sırasında zarar görmeden yeni adrese ulaştırılır.
•    Eşyaların yeni adreste yeniden montajı yapılır.

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile evden eve nakliyat firması ile Yapacağınız tüm taşıma işlemleri sırasında eşyalarınız sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni adresinize taşınır.  Sigortalama yapılan eşyalar sorunsuz şekilde yeni yerlerine taşınmaktadır. Ambalajlama ve paketleme de uzman kişilerce yerine getirilmektedir.  Sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemler firmamız tarafından alınmaktadır. Tüm taşıma işlemlerini son teknolojileri kullanarak takip edilebilmektedir. Böylece hem kendi iş takibimizi kontrollü bir şekilde yaparak müşterilerimizi zor durumda bırakmıyoruz hem de müşterilerimizin güven içerisinde eşyalarının taşınmasını sağlıyoruz.  Sizleri memnun edebilmek bizim için çok önemli ve biz bu durumun farkındayız. Güvenilir nakliye hizmetleri ile birlikte yeni adreslerinize ulaşmak isterseniz eğer firmamızı tercih edebilirsiniz.