Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Firmamız tarafından sağlanan bütün kurumsal nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi banka taşımacılığı hizmetlerinde de banka şubesi taşınırken esas  amacımız eksiksiz ve güvenilir bir şekilde müşterilerimize istenilen hizmeti sunmaktır. Firmamız banka şubelerinin nakliye işlemleri sırasında birçok detayı göz önünde bulundurmaktadır. Firmamız sahip olduğu profesyonel iş anlayışı sayesinde banka taşımacılığı hizmetinde diğer firmalardan daha farklı ve daha iyi bir hizmet sunmaktadır. Kısaca bahsetmek gerekirse firmamız banka taşımacılığı hizmeti sunarken bunu uluslararası standartlara göre gerçekleştirmektedir. 

Banka Taşımacılığı

Kurumsal taşımacılık dahilinde gerçekleştirilen banka taşımacılığı hizmeti yapılmadan önce firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemlerini belli bir plana bağlanarak  doğru ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Firmamız karşılıklı güven duygusuna bağlı olarak gerçekleştirilmesi gereken bu hizmeti profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek uygun ekipmanları kullanmaktadır. Nakliyat firmamız banka içerisinde ve dışarısında bulunan dosya, evrak, sandalye, masa, ATM cihazları gibi bütün ekipmanların nakliyesini kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Firmamız tarafından yapılan banka taşımacılığı işlemleri tecrübeli uzman ve kalifiye personellerimiz tarafından nitelikli bir hizmet ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız güvenlik ile ilgili bütün çalışmaları da taşıma işleminden önce halletmektedir.

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılık işlemleri birden fazla aracın tek seferde taşıma işlerini gerçekleştirmesi ile yapılmakta olup yükleme işleri bittikten sonra banka müdürünün araçları mühürlemesi sonucu araçlar alınan güvenlik önlemleri ile yeni adreslerine doğru harekete geçerler yeni adresi araçların ulaşmasının ardından banka müdürü tarafından mühürün açılması ile yeni adrese taşıma ve yerleştirme işlemleri gerçekleştirilir. Böylece banka taşımacılığı işlemi sonlandırılmış olur.